Logo CentrumDeti.cz

Již 25let pořádáme dětské tábory, které nikdo jiný nenabízí.

Nabízíme 10 speciálně zaměřených táborů a jsme na ně skutečně pyšní. Všechny naše tábory mají za cíl děti o kousek posunout, ať už je baví cokoli. Mnozí minulí účastníci v daném oboru pokračovali i po táboře a stali se z nich profesionální hudebníci, modelky, režiséři, programátoři a výtvarníci. Motivuje nás, když vidíme, že děti na našich táborech rostou (nejen fyzicky, ale především svými schopnostmi).

Snažíme se, aby dětem ani vedoucím na táboře nic nechybělo a mohli se plně soutředit na svůj program. Naše tábory jsou perfektně vybavené - od Hudebního tábora, který má k dispozici profesionálně ozvučené zkušebeny, přes Adrenalinový tábor, kde děti mohou střílet z luků, paintballek, vzduchovek, flusaček a podobně, až po Robotický tábor, kde jsou pro děti připravené desítky stavebnic LEGO NXT. Naše tábory jsou pro děti skutečně nezapomenutelným zážitkem.

Máme 1 vedoucího na 3.25 dítěte

Společné focení vedoucích 2023 (II. turnus) Společná fotka vedoucích 2023 (II. turnus)

Všem dětem věnujeme maximum pozornosti. Na táboře vznikají prátelsví mezi účastníky, ale i s vedoucími. Ty pak děti mohou využít i po táboře. Naši veducí jsou profesionálové z praxe v daném oboru. Máme nadšení a tábory pořádáme tak, jak jsme si je kdysi přáli. Početná část našeho týmu jezdívala s Centremdětí na tábor i jako děti.

Všechny vedoucí dobře známe a víme, že jsou to skvělí lidé - jsou ochotní a umí řešit problémy. Náš Tým se mění jen zřídka a většina vedoucích jezdí na naše tábory pravidelně. Všíchni vedoucí musí dokládat výpis z rejstříku trestů a způsobilost pro práci s dětmi. Jezdí s námi i experti z oboru sociální pedagogiky.

Stejně jako vedoucí si vybíráme i děti, které na tábor přijímáme. Pokud se kterýkoliv účastník chová nevhodně, máme právo ho z tábora vyloučit. Vedoucí děti skutečně znají a účastníky, kteří byli v minulých letech problémoví, nebereme.

Tábory neděláme pro peníze, ale pro radost. Často vozíme na tábor dětem i naše osobní věci, které jsou pro tábor potřeba, aby si je mohli vyzkoušet. Děti se tak dostanou k technice za stovky tisíc korun, ke které se běžně lidi vůbec nedostanou.

Fotky dáváme na web už během tábora

Je nám jasné, že Vás, jako rodiče, zajímá, jak se děti na táboře mají, co tam dělají a možná se vám taky trošku stýská.
Mnozí z nás jsou nadšení fotografové a tak na táboře pořizujeme tisíce fotek - a ty pak dáváme na web.
Během tábora jsme hodně aktivní na sociálních sítích, kde najdete vždycky to nejlepší z velkých táborových aktivit, ale mnohem víc fotek je k nalezení v naší fotogalerii. Fotky jsou taky doufáme krásnou vizitkou o tom, že se dětem věnujeme, jak jen můžeme, a to skutečně posledních 25 let. Dostupné jsou fotky už od roku 1997. Tady si dovolujeme nabídnout jen zlomek ze všech fotografií, které jsme v průběhu let na táboře pořídili:

Galerie Společné fotky
Společné fotky
Galerie Koncert!
Koncert!
Galerie Míčové hry
Míčové hry
Galerie Halloween - Modeling
Halloween - Modeling

Záleží nám na soukromí

Dodržujeme GDPR a nezveřejňujeme žádné osobní údaje. Dokonce ani vedoucí neznají osobní údaje dětí z jiných táborů. Například zdravotní dokumentaci zpracovává pouze zdravotník a děti si pro léky chodí k němu.

Jezdíme na místa, kde to známe

Aktuálně využíváme pouze lokalitu ve Šlovicích, o které si můžete více přečíst zde.
Máme přehled, kde se děti pohybují a jací lidé se v areálu nacházejí. Areál je čistý a bezpečný, v noci jsou venkovní prostory osvětlené. RS Starline je na kraji lesa, kousek od řeky Berounky, je v něm klid a ani s velkým počtem dětí na turnuse se tam nemusíme s nikým tísnit. Známe se s majitelem areálu i personálem na místě. Můžeme tak garantovat, že děti jsou v bezpečí.

Ve Šlovicích také nabízíme nadstandardní možnost vybrat si ze dvou jídel k večeři. Dodatečně je možnost obědnat kompletně vegetariánskou i bezlepkovou stravu - nikdo nebude vaše děti nutit jíst něco, co jíst nechtějí.

Novinky z Facebooku